Psychowsparcie, psychoforum, psychosfera, uczucie i emocje - przyjemne i nieprzyjemne, psychopomoc, psychobaza

Forum psychologiczne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-07 15:19:19

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 83
Punktów :   

negatywne myśli są oczywiście negatywne

Te przykłady jasno jak nasze myśli mogą wpływać na nasze uczucia i zachowania problemowe. Kiedy problem frustruje nas, powinniśmy albo zrobić coś konstruktywnego o niej lub nauczyć się akceptować je. Negatywne myślenie rezygnuje Cię do emocji problemowych i trzyma cię z poczucia spokoju i treści i konfrontacji problemów w konstruktywny sposób. Zamiast widzieć problemy jak normalnych, dobrze tolerowanym, zarządzaniu lub wyzwań do pokonania, ludzie z przyzwyczajenia negatywnego myślenia często radykalnych i cios rzeczy z proporcji. Negatywne myśli nieustannie tworzy złe uczucia i spowodować nieszczęście lub zdenerwowany przez okoliczności życia.

Czasami mocno zamocowane negatywny kolor przekonania naszego świata bez naszej wiedząc o tym. Nigdy nie może świadomie myśleć negatywnych myśli. Przeciwnie, nasze uczucia wskazują posiadamy negatywnych przekonań i założeń. Na przykład: Kiedy czujesz niewystarczające, niektóre z negatywnych myśli wyżej wymienione dotyczące niższości, brak uroku lub braku zdolności może poczuć prawdziwe dla ciebie, czy kiedykolwiek rzeczywiście myśleć im. Kiedy czujesz się przytłoczony, niektóre z negatywnych myśli związanych pesymizm czy depresja mogą opisać swoje uczucia dobrze. Jeśli widząc niechęć, wrogość, lub odrzucenie niszczy cię, prawdopodobnie ochotę popierając niektóre z negatywnych myśli związanych społeczną niechęć lub odrzucenie. Jeśli masz zły humor, prawdopodobnie można łatwo odnoszą się do gniewnych myśli wymienionych wyżej, czy kiedykolwiek rzeczywiście myśleć im.

Kiedy pogrupowane w listy, negatywne myśli są oczywiście negatywne. Wykrywanie własnych negatywnych myśli jest o wiele trudniejsze, ale można rozpoznać wiele negatywnych myśli o ich skrajnym charakterze. Poniższe myśli wszystkie rzeczy w ekstremalnych warunkach farby: "Jestem najgorszy rozmówcą na świecie", "Zawsze bałagan rzeczy", "nie mam poczucia humoru", "Wszystko staram się okazuje straszne", "Nikt nie rozumie mi "," Nigdy nie będę w stanie tańczyć "i" Nie mogę tego znieść! " Zawiadomienie w tych przykładach oraz w powyższym wykazie, że wiele negatywnych myśli to overgeneralizations używając słów zawsze, nie, cokolwiek, nikt, wszyscy, nigdy i nie może.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strazrepki.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.olimpiaursynow.pun.pl www.pokevapor.pun.pl